Home | Contact | Mijn account | RSS | English

Landelijk, Thematisch

Hieronder vind je het overzicht van de landelijke thematische deelnetwerken en werkgroepen. Voor meer informatie kun je je wenden tot de desbetreffende contactpersoon of het website adres. Als je lid wordt van een deelnetwerk ben je daarmee automatisch lid van het Netwerk VLV.

Gilde Kringloopboeren
Wim van den Hengelwvdhengel@planet.nl


Werkgroep Energetische Landbouw
Jaap Vermuewelkom@jaapvermue.nl
Piet Bongersbongers-hermens@hccnet.nl


Werkgroep Dier Bewust
Maria Grootmaria@plumage.nl


Platform Voeding en Gezondheid
Roelf Havingarha@team-ecosys.nl


Rauwe Melk en Fermentatieproducten
Matthijs de Haaninfo@ecoboerderij-dehaan.nl
Ilse Blokkerpaulenilseblokker@quicknet.nl


Platform Kringlooplandbouw
Frank Verhoeven, certificering en monitoringfrank@boerenverstand.nl
Winkelwagen
0 artikelen | € 0,00
»
Zoeken
»
Mijn account
»
Er is bij de leden momenteel vraag naar werkgroepen, en (nieuwe) leden die daarin mee willen draaien, op het gebied van:
  • Effecten van gevitaliseerd water in de tuinbouw, in de akkerbouw;
  • Duurzame Marketing van streekproducten;
  • Alternatieve diergeneeswijzen;
  • Effecten van koper in de bodem / het gebruik van koperen gereedschap;
  • Internationale samenwerking
  • Permacultuur
Filter Welkom Vereniging Lidmaatschap Privacyverklaring Wie Wat Waar Agenda en Nieuws Archief 2017 Archief 2016 Archief 2015 Archief 2014 Archief 2013 Archief 2012 Onderwerpen Gezonde bodems Bemesting? Bodemleven Glyfosaat Vitaal water Vitale gewassen, voeding en gezondheid Kringlopen in land-en tuinbouw Boer-Burger en Ecoregio's Dierenwelzijn Nieuwe wetenschap en spiritualiteit Koolstofproblematiek Energievoorziening Biodiversiteit Gentechgewassen HR-gewassen Bt-gewassen Activiteiten Themadagen Eerdere themadagen Workshops en Symposia VoedselAnders-conferentie 2014 Symposium met Cordaid "Welke kennis delen wij?" 28 mei 2013 Lezingen Don Huber oktober 2011 Conferentie Acres USA december 2010 Ledenvergaderingen Nieuwsbulletin Publicaties NVLV Heel de Wereld Levenskracht uit de oceaan Bodemgezondheid QA Jaarboek 2012 Projecten Deelnetwerken Quadrupool Academie Regionaal Landelijk, Thematisch Uitdagingen Sponsoring